KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17255015

nr 1725 5015

Karl-Erik Hagberg

(1919-1999), Sverige

Oljemålning, Signerad, "Öringe". Olja på duk, 39x31 cm, yttermått inklusive ram: 56x48 cm

Karl-Erik Hagberg, svensk bildkonstnär född 1919 i Borås, död 1999.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 22 september 2025
kl 20:25:37

22/9 18:30:29 1      Vinnande bud

Karl-Erik Hagberg

Läs mer om Karl-Erik Hagberg